Dlaczego my?

Certyfikowana jakość

Nasze skarpetki z antypoślizgami, powstają wyłącznie z certyfikowanej przędzy Oeko Tex Standard 100, zaś warstwa antypoślizgowa tworzona jest z dwuskładnikowej warstwy farby na bazie polimerów silikonowych – jest ekologiczna i nieszkodliwa dla zdrowia, o czym świadczy certyfikat Global Organics Textile Standard.

To właśnie dlatego, do produkcji skarpet antypoślizgowych zdecydowaliśmy się na farby silikonowe a nie plastizolowe, które są stosowane powszechnie i których trwałość pozostawia bardzo wiele do życzenia! Ponadto są produkowane w Europie, sprawdzają się w działaniu oraz gwarantują zachowanie jakości wydruku – praktycznie bez względu na projekt!

High-tech for
high jumps

Musisz wiedzieć, że:

  • nasze nadruki pozbawione są PCV, metali ciężkich oraz ftalanów
  • wydruki zachowują maksymalną elastyczność
  • mamy możliwość drukowania na materiałach wrażliwych na wysokie temperatury
  • posiadamy technologię umożliwiającą druk na odzieży sportowej

Sprytne rozwiązania

Skoksy powered by Zooksy to skarpetki wyjątkowe pod każdym względem – także stosunku jakości do ceny, który osiągnęliśmy dzięki zaangażowaniu, połączeniu zdobytej wiedzy, doświadczeń z najnowszą technologią produkcji. Jednym słowem – dziś na polskim rynku są nasze skarpetki z antypoślizgiem, a potem długo-długo nic.

Wybór Skoksów do Twojego parku trampolin, sali ćwiczeń, sali tanecznej czy innego dowolnego projektu, który chcesz zrealizować to dobra decyzja z jeszcze jednego powodu – razem z indywidualnym projektem sprzedamy Ci know how i sprytne rozwiązania, dzięki którym Twoi klienci docenią nie tylko wzornictwo, ale także i funkcjonalność Twoich skarpetek!

Nasza linia produkcyjna to prawdopodobnie najnowocześniejsza technologia wykorzystywana do produkcji skarpet antypoślizgowych w tej części Europy.

Trochę historii

SKOKSY-my2

O nas

A było to tak...

Pierwszą firmą w Polsce, która rozpoczęła produkcję skarpet z antypoślizgiem były Zooksy – rodzinna firma znana przede wszystkim z kolorowych, koncepcyjnych produktów, czyli my. Zaczęliśmy w 2014. Od tamtej pory stworzyliśmy specjalną, dedykowaną skarpetkom z antypoślizgiem, linię produkcyjną, wyselekcjonowaliśmy przędze, razem z chemikami opracowaliśmy materiały do tworzenia warstwy antypoślizgowej i z ekipą trenerów sprawdziliśmy w działaniu kilkanaście modeli.

Dzięki temu mamy zaszczyt i wielką radość przedstawić Wam Skoksy powered by Zooksy – nową i jedyną posiadającą wszystkie certyfikaty markę w Polsce, która produkuje skarpetki z antypoślizgiem.